MYNAME – Just tell me [PL], tłumaczenie

Powracamy!

Kolejny przetłumaczony teledysk, kolejny comeback. Tym razem to Myname. Szczerze, wydaje mi się (przynajmniej z tego, jak sprawdzałam yt jeszcze kilka dni temu), że prawdopodobnie nasze tłumaczenie „Just tell me” na język polski będzie pierwsze 😀 Mam nadzieję że Wam się spodoba 😉 Poza tym, czy ktoś z Was znał wcześniej Myname? Są dość niedoceniani, a szkoda. Ich ostatni kawałek przed comebackiem „Baby I’m sorry” to świetna piosenka ale przede wszystkim MISTRZ pod względem teledysku. Kto nie oglądał – POLECAM! Myślę, że spokojnie w imieniu nas obu 😉 I też znów – gdyby nie Sung Hee nie wpadłybyśmy na nich 😀 Ja stalkerka dram, Sung Hee stalkera kpopu. Wracając jeszcze do gwoździa programu czyli Myname – chłopaki powrócili z zupełnie nowym stylem i muzycznym i z wyglądem. Osobiście uważam, że wyszło im na plus. Zobaczymy co będzie dalej, jestem bardzo ciekawa ^^ Tym czasem, zapraszam! :

No i oczywiście nie można nie wspomnieć – TAK, DOBILIŚMY DO 4 TYSIĘCY MAKE W NIECAŁĄ DOBĘ NA GŁOSOWANIU BTS! Czysty obłęd! Na początku kiedy zobaczyłam wiadomość od MMT, że zwiększają nam ilość make byłam tak wściekła, że nawet D.O w uspokojeniu by nie pomógł. Ale jak zwykle do akcji wkroczyła Sung Hee, zmotywowała mnie i udało się. Naprawdę w to nie wierzyłam – a jednak! Jestem spokojna bo wiem, że jako A.R.M.Ys zrobiliśmy wszystko, co można było zrobić. Jeśli jednak nie doczekamy się tego koncertu, to cincia trzymajcie mnie. Sarangheyo A.R.M.Ys! ❤ Wczoraj poczułam, że naprawdę jesteśmy armią z prawdziwego zdarzenia ❤ Staliśmy się też przykładem, motywacją i nadzieją dla innych fandomów że chcieć, to moć 🙂 I poza tym, kto jak kto, ale Polak potrafi XD Nie wiem czy obok koreanek nie jesteśmy jednym z największych fandomów BTS *____*

Nie zapominajcie też o pracy przy VIXXach! Tam potrzeba taste! Kto może – do dzieła! (my niestety nie byłyśmy na pierwszym koncercie chłopaków i nawet nie wiecie jak wiele tubek maści na ból tyłka potrzebowałyśmy)

~Shin Rae

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s