Song Joong Ki powraca!

Włada mną obecnie niepohamowana radość do tego stopnia, że już dawno powinnam spać bo jutro pobudka o 6, ale przecież są priorytety, chrzanić szkołę kiedy okazuje się, że Song Joong Ki nie tylko za miesiąc wraca z wojska ale… POWRACA W NOWEJ DRAMIE! TAKTAKTAKTAKTAKTAKTAK 
Tak sobie właśnie gaworzymy z Sung Hee o nadchodzącej dramie z Kim Soo Hyunem w którym jesteśmy absolutnie zakochane, i przez przypadek natrafiłam na listę nadchodzących dram na bieżący rok. Moja reakcja kiedy zobaczyłam nazwę dramy, obok 2015 a obok w głównej obsadzie nazwisko Song Joong Ki, nie nadaje się do tego żeby opuścić mój pokój i urzejć światło dzienne. Konkrety jednak!

Nazwa: „Descended from the Sun” czyli w wolnym tłumaczeniu „pochodzący od słońca”, „potomek/potomkowie słońca” coś w tym stylu.

Stacja: Emitowana będzie przez stację KBS, która emitowała również pierwszą produkcję w której Joong Ki dostał główną rolę na małym ekranie, czyli dramę „Nice Guy” z 2012 roku.

Gatunek: Melodramat, romans, katastrofa naturalna

Scenarzyści: Kim Eun Sook – odpowiedzialna za takie produkcje jak The Heirs, Secret Garden czy Gentelman’s Dignity
Kim Won Seok

Rok: 2015. Ciężko uwierzyć mi w to, że drama wyjdzie już w 2015, w końcu Joong Ki wychodzi z wojska dopiero za miesiąc, co oznacza, że musieliby kręcić OD RAZU po jego wyjściu. Chyba, że 2015 ma oznaczać dopiero rozpoczęcie nagrań.

Obsada:

  • Song Joong Ki jako Yoo Shi Jin
  • Song Hye Kyo jako Kang Mo Yeon (grała również w „The Winter, the Wind Blows”)
  • Jin Goo jako Seo Dae Young
  • Kim Ji Won jako Yoon Myeong Joo (grała w „To The Beautiful You” a także w „The Heirs” jako Yoo Rachel, czyli ta zła i niedobra narzeczona Kim Tana)

Opis: Drama o miłości ludzi którzy zbliżają się do siebie i  uczą się zwracać uwagę na innych i siebie nawzajem podczas ciężkich czasów, oraz o poświęceniu ludzi, którzy poddają się naturalnym katastrofom.

Brzmi trochę tajemniczo i dziwnie, ale JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ! 😀

JKJK2JK3JK4JK5JK6

~Shin Rae

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s