GOT7 Dream Knight / ~pogadanka Sung Hee

Cześć Wam! Tutaj Sung Hee.
Jak minęły Wam święta? U mnie dość tradycyjnie.. Podczas wizyty u rodziny dowiedziałam się że moje młodsze kuzynki wiedzą kto to EXO (aż się wzruszyłam i poczułam z nimi głębszą nić porozumienia :D).
Lany poniedziałek na szczęście w tym roku przeżyłam bez wiadra na głowie.
A jak było u Was? 🙂

Przechodząc do rzeczy…

Piszę tą notkę głównie z racji tego, że dużo głosów w ankiecie oddawaliście na tłumaczenie krótkiej dramy z GOT7 Dream Knight. Jednak odkryłam dzisiaj, że jest ona już w całości przetłumaczona. Bez sensu powielać to samo.
Także usuwam z ankiety ten wariant i odsyłam Was na forum
>>adpsubs.pl<<
Oczywiście zanim dostaniecie wgląd do forum, trzeba się zarejestrować i poczekać na akceptację admina.
PLS ENJOY! 🙂

Z racji notki chciałabym poruszyć temat MyMusicTaste i koncertu BTS. Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Po ostatnich zapowiedziach typu „keep calm and guess” byłam przekonana, że się w końcu doczekamy. Ale zamiast tego ogłosili dzisiaj trasę NU’EST po USA. Ok ok.. ale co z naszą sumką prawie 3 tysięcy make’s? ARMY, jestem pełna obaw.

A tak na koniec dodam, że skończyłam oglądać drame „Nice Guy„. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. Bez wątpienia jest dramą niepowtarzalną i zapadającą w pamięć. Bohaterowie są barwni, dużo się dzieje. Obrót akcji w Nice Guy niejednokrotnie zaskakuje. Myślę nad tym, czy może nie machnąć niedługo recenzji, mm?
Oglądaliście? Jakie mieliście odczucia?
Song Joong Ki, jako Kang Ma Roo jest świetny, ale pokochałam go od roli w „The Werwolf Boy” i chyba takiego też bardziej go wolę. No bo jak to możliwe, żeby samym wzorkiem oddać tyle emocji ??!! Awwww, kupił mnie całkowicie, przepadłam… i mam ochotę obejrzeć ten film drugi raz (!!!!) ^^

PS. Jeśli któraś z Was czeka tak samo mocno jak ja na powrót Joong Ki’ego na ekrany to przypominam, że w maju tego roku wraca z woja! ^^

~SungHee

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s